Kush Jemi Ne

Profili i kompanisë

China. Haiyan Terminal bllokon Co, Ltd, si një blloqe terminali ndërmarrje prodhuese në Kinë, ajo ka ardhur nëpër mjedisin e komplikuar industriale. Ajo është një prodhues integrimin hulumtimin dhe zhvillimin, prodhimin dhe shitjen e blloqe të mëdha aktuale terminal, e cila u themelua në vitin 1991. Haiyan markë bllok terminal është i njohur brenda dhe jashtë vendit.

Lexo më shumë>

Çfarë Ne Furnizimit

E specializuar në prodhimin e blloqeve të ndryshme të terminalit

  • High Block aktual Terminal
  • Dega bllok terminal
  • Junction Box
  • Piercing Mbulim Gjuhësh

Si ne punojmë

ofrues zgjidhje në zinxhirin e furnizimit global çeliku

Pse na zgjodhet ne?

Me cilësi të mirë, çmim të fabrikës, ofrimit të shpejtë.

Advantage në prodhimin e

Advantage në prodhimin e

Të gjitha të projektimit në përputhje me kërkesat e seminarit kombëtar prodhimit standarde, procesin e prodhimit në përputhje me standardet ndërkombëtare, të investojë një shumë të holla për të blerë makina të prodhimit dhe pajisje testimi saktë, të zvogëluar gabimin e operatorit;
shërbimit Advantage

shërbimit Advantage

All-raundin e menaxhimit të shërbimit të klientit, përmes kanaleve të ndryshme për të komunikuar me konsumatorin, sipas nevojave të klientit për konsumatorët për të zgjedhur produktet e duhura dhe zgjidhje, profesionale për zgjidhjen e problemeve teknike.
produkt superior

produkt superior

specifikim të kompanisë produktit është e plotë, ka më shumë se 200 seri, duke përfshirë 1800 llojet e produkteve të ndryshme specifikimet, prodhimin në shkallë, të siguruar koston më të ulët, në mënyrë që të prodhojnë products.Before me cilësi të lartë kemi shkuar në prodhim, ne sjellje e prodhimit gjyq dhe të bëjë një seri eksperimentesh destruktive në laborator.

Klientët tanë me vlerë

001
029
030
WhatsApp Online Chat!