Кои сме ние

профил на компанијата

Кина. Хајан терминал блокови копродукции, Ltd како терминал блокови производство претпријатие во Кина, таа дојде преку комплицирана индустриско опкружување. Тоа е професионална производителот интегрирање на истражување и развој, производство и продажба на големи тековната терминал блокови, која е основана во 1991 година Хајан клема бренд е познат дома и во странство.

Повеќе>

Она што ние снабдување

Специјализирана за производство на различни терминал блокови

  • Висока Клема Тековни
  • Филијала терминал блок
  • Разводна кутија
  • пирсинг Конектори

Како работиме

Решение на услуги на синџирот на снабдување глобалната челична

Зошто да не одберете нас?

Добар квалитет, фабрика цена, брза испорака.

Предност во производство

Предност во производство

Сите дизајн во согласност со барањата на национален стандард производство работилница, процесот на производство во согласност со меѓународните стандарди, се инвестира многу пари за купување на прецизни машини за производство и тестирање на опрема, намалување на грешка на операторот;
предност на услуги

предност на услуги

Сите круг на услуги за управување на клиентите, преку различни канали за комуникација со клиентите, во согласност со потребите на клиентите за корисниците да одберат соодветни производи и решенија, специјалист за решавање на технички проблеми.
супериорен производ

супериорен производ

спецификација на компанијата производ е полна, постојат повеќе од 200 серија, вклучувајќи и 1.800 видови на различни спецификации на производи, производство скала, да се обезбеди најниска цена, со цел да се произведуваат високо квалитетни products.Before одиме во производството, ние спроведе пробно производство и направи серија деструктивни експерименти во лабораторија.

Нашите ценети клиенти

001
029
030
WhatsApp Онлајн Chat!