Dy gji, multi-prizë bllok terminal lidhja për kutinë e matjes

Dy gji, multi-prizë bllok terminal lidhja për kutinë e matjes

Detail Product

Produkt Tags

一, General

Së bashku me rritjen e përdoruesve të energjisë elektrike dhe të menaxhimit të centralizuar e instalimit të pajisjes matëse, kompania ka zhvilluar vetëm faza multi-

qark bllok terminal output për të plotësuar nevojat në ndryshim të tregut. Kjo është gjenerata e re e produkteve multifunksionale nisur në treg nga

kompani.

        Produktet e kanë kaluar testet e kryera nga departamentet përkatëse të energjisë, janë në përputhje me GB14048 standardeve kombëtare dhe të sigurisë

Kërkesat në shfrytëzimin e energjisë elektrike, produktet janë të popullarizuar dhe përdoren nga njësitë gjithnjë e më shumë e menaxhimit të energjisë elektrike.

 

二, Karakteristika strukturore

Featured me vëllim të vogël, e madhe kapacitetin mbajtes aktuale, shumë familje përdorin, tensionit të lartë qëndrojnë, struktura kompakte, i përshtatshëm

instalimi, pamja e bukur, etj, ky produkt ka shumë veti superiore të tilla si retardant flaka, pa thithjen e ujit, parandalimin e lagështi, të përsosur

izolimin, kundër plakjes, etj ..  

        Mbajnë në pjatë transparente mbuluar, ajo ka vizualizimi të përsosur; tela po largohet është mbyllur lloji, kështu që është shumë e sigurt dhe të besueshëm.

 

三, Aplikimi

Ky produkt mbështet matëse e multi-metra-pozicion, ajo jo vetëm shmang defekti i tel shërbimit-hyrje të hyrë në shiritin e zhveshur bakri direkt,

rregullim i papërshtatshëm, por edhe kursen hapësirë ​​në rritje, ul koston e kutisë matëse. Ajo mund të ndahet në dy-gji katër-prizë, gjashtë-prizë,

tetë-prizë, dhjetë-dalje ... dyzet-dalje, etj

 

四, parametër kryesor teknik

tension 1. Izolimi: 660V 50Hz (60Hz)

2. Shërbimi-hyrje dirigjent aktuale (A / seksion mm2): 100/25, 150/50, 200/90,

    250/120, 300/150 dhe 400/240

3. metër-hyrje përçues aktual (A / seksion mm2): 20 ~ 40/6 ~ 10

4. frekuencë Fuqia përballojë tensionit: 3,000V / 1min

5. punës temp .: -40 ℃ ~ + 120 ℃

6. Terminal-to-terminal rezistencës / izoluese:> 30MΩ

parametër kryesor teknik
 tensionit izolim: 660V, 50Hz / 60HZ
Shërbimi-hyrje dirigjent aktuale (A / seksion mm²) 100 / 25.150 / 50.200 / 90.250 / 120.300 / 150.400 / 240
meter-hyrje përçues aktual (A / seksion mm²) 20 ~ 40/6 ~ 10
ferquency të energjisë me tension këmbë: 3000V / min
rezistenca izolimin: > 30MΩ
temperatura e ambientit: -40 ℃ ~ + 120 ℃

instalime SHEMBULL017018

1 2 3

Related Products

WhatsApp Online Chat!