FAQ

 • Pyetje: Kush jeni ju?

  China Haiyan Terminal Box Co., Ltd. ndodhet në kryeqytetin elektrik të Kinës, afër Rrugës Kombëtare 104, trafiku është shumë i përshtatshëm.Kompania ka pajisje të avancuara prodhimi dhe pajisje të plota testimi.Është një ndërmarrje e teknologjisë së lartë që integron prodhim, Kërkim dhe Zhvillim dhe Tregtim.Kompania është e specializuar në prodhimin e kutive të kryqëzimit, terminaleve me rrymë të lartë, kapëseve të shpimit të izolimit dhe një sërë pajisjesh instalime elektrike.

 • Pyetje: Cili është avantazhi juaj?

  Cilësi e mirë + Çmimi i fabrikës + Përgjigje e shpejtë + Shërbim i besueshëm + Transporti më i lirë + Dorëzimi në kohë.

   

 • Pyetje: Cili është produkti juaj kryesor?

  kuti bashkimi, terminale me rrymë të lartë, kapëse shpuese izolimi dhe një sërë pajisjesh instalime elektrike.

 • Pyetje: A mund të ofroni mbështetje teknike të shërbimit për klientin tuaj?

  Po.Ne mund të ofrojmë mbështetje profesionale të shërbimit teknik si më poshtë:

  1) Ndihmoni inspektimin e ngarkesës dhe dorëzoni raportin e testimit

  2) Integrimi i burimeve superiore dhe vlerësimi i kredisë së mullinjve.

  3) Hetoni problemet kur ato ndodhin

 • Pyetje: Nëse ka ndonjë problem cilësor, si ta zgjidhim atë?

  Ne mund të garantojmë që produktet tona të kenë kaluar inspektimin e cilësisë përpara se t'u dërgohen klientëve.

  Ne lejojmë pretendimet për peshën brenda 30 ditëve pasi ngarkesat mbërrijnë në portin e destinacionit kundrejt raportit të inspektimit të palëve të treta

  Ne lejojmë pretendimet e cilësisë brenda 45 ditëve pasi ngarkesat mbërrijnë në portin e destinacionit kundër raportit të inspektimit të palëve të treta

 • Pyetje: A mund të pranoni të personalizoni?

  Po ne mundemi.Ne mund të prodhojmë sipas kërkesës së klientit.

 • Pyetje: Nëse ka ndonjë problem cilësor, si ta zgjidhim atë?

  Ne mund të garantojmë që produktet tona të kenë kaluar inspektimin e cilësisë përpara se t'u dërgohen klientëve.

  Ne lejojmë pretendimet për peshën brenda 30 ditëve pasi ngarkesat mbërrijnë në portin e destinacionit kundrejt raportit të inspektimit të palëve të treta

  Ne lejojmë pretendimet e cilësisë brenda 45 ditëve pasi ngarkesat mbërrijnë në portin e destinacionit kundër raportit të inspektimit të palëve të treta

   

 • Pyetje: MOQ?Kushtet e pagesës?Porti i dorëzimit?Data e dërgesës?

  1) MOQ: 200 copë/Artikulli bazuar në paketimin ekzistues

  2) T/T-30% depozitë dhe 70% kundrejt kopjes së BL

  3) L/C është gjithashtu e pranueshme

  4) Ningbo/Shanghai

 • Pyetje: Koha për prodhimin masiv:

  20 ~ 30 ditë pas depozitimit të marrë

 • Pyetje: Ku është fabrika juaj?

  Fabrika jonë ndodhet në Kryeqytetin e Pajisjeve Elektrike, qyteti Liushi, qyteti Wenzhou, Provinca Zhejiang me punëtori 3000 metra katrorë.

 • Pyetje: Ku është tregu juaj kryesor?

  Amerika e Jugut, Azia Juglindore etj.

WhatsApp Online Chat!