Контактирајте не

Добредојдовте во посета на Хајан Крајни стегалки, можете да ни капка е-мејл или ни даде на повик.

Кина. Хајан терминал блокови копродукции, ООД
Додај: Wengyang град Индустриски парк, Yueqing Сити, провинција Жеџијанг

Фабрика адреса: Wengyang град Индустриски парк, Yueqing Сити, провинција Жеџијанг

Тел: 0086-13968745082
Факс: 0086-577-61616258

Whatsapp: 008613968745082
-пошта: manager@niceterminal.com


WhatsApp Онлајн Chat!